Prezent dla ukochanego i ukochanej – garść pomysłów

Prezent dla ukochanego

Drugą połówkę chcemy zazwyczaj obsypywać samymi wspaniałościami. Nasze serca aż buzują chcąc wymyślić coś oryginalnego co przyczyni się do tego, że on/ona, poczują się wspaniale. Miłość sprawia, że większą przyjemność czerpiemy z obdarowywania niż otrzymywania. Jeżeli dwie osoby czują to samo, zachowana jest równowaga i cały czas nawzajem obsypujecie się niespodziankami. Prezent dla ukochanego czy ukochanej nie musi kosztować dużo, chodzi o nietuzinkowe podejście oraz wywołanie łezki wzruszenia.

Prezenty na Walentynki i nie tylko

Przepełnieni miłością postanowiliśmy nieco Cię zainspirować. Przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji, które staną się piękną pamiątką budującą wspomnienia. Znajdziecie tu zarówno pomysły na prezent dla ukochanego jak i ukochanej, do samodzielnego wykonania oraz gotowe propozycje. Wszystko po to by najbliższa Ci osoba czuła się wyjątkowa.

Czytaj dalej Prezent dla ukochanego i ukochanej – garść pomysłów

Karty do zdjęć dla niemowlaka – magia wspomnień

Przyjście na świat nowego członka rodziny wiąże się z przewróceniem dotychczasowej rzeczywistości do góry nogami. Wszyscy dwoją się i troją by odpowiednio przygotować się na nadejście istoty, która stanie się „oczkiem w głowie” nie tylko dla rodziców, ale i dziadków, cioć, wujków itp. itd. Ten mały bohater zawładnie umysłami, sprawi że postrzeganie świata nabierze nowych barw. Sam łapię się na tym, że każdą chwilę spędzoną z córką gdy jest jeszcze takim drobnym cudem, staram się celebrować. Robię wszystko by zatrzymać w pamięci te cudowne chwile, które czas tak brutalnie zabiera.

Czytaj dalej Karty do zdjęć dla niemowlaka – magia wspomnień