Opublikowano

Karty do zdjęć dla niemowlaka – magia wspomnień

Przyjście na świat nowego członka rodziny wiąże się z przewróceniem dotychczasowej rzeczywistości do góry nogami. Wszyscy dwoją się i troją by odpowiednio przygotować się na nadejście istoty, która stanie się „oczkiem w głowie” nie tylko dla rodziców, ale i dziadków, cioć, wujków itp. itd. Ten mały bohater zawładnie umysłami, sprawi że postrzeganie świata nabierze nowych barw. Sam łapię się na tym, że każdą chwilę spędzoną z córką gdy jest jeszcze takim drobnym cudem, staram się celebrować. Robię wszystko by zatrzymać w pamięci te cudowne chwile, które czas tak brutalnie zabiera.

Przełom – karty do zdjęć

karty do zdjęć dla niemowlaka

By pomóc zapamiętać co i kiedy miało miejsce, stworzyliśmy karty do zdjęć dla niemowlaka, które pozwolą na zachowanie odpowiedniej chronologii. Dzięki nim możemy w prosty i przejrzysty sposób powrócić do zdjęć obrazujących najważniejsze momenty z pierwszego roku życia naszego szkraba. Nic tak nie frustruje jak głowienie się kiedy coś miało miejsce.

Zauważyliśmy z żoną pewną zależność. Od momentu gdy karty do zdjęć pojawiły się w naszym życiu staramy się zachować dyscyplinę wykonywania odpowiednich fotografii. Wydawać by się mogło, że i tak każdy wykonuje setki, o ile nie tysiące ujęć swojego skarbu, ale zwykle są one strasznie chaotyczne. Porządek musi być, a docenimy go za kilka lat, gdy siedząc w mroźny zimowy wieczór z gorącą herbatą zapragniemy przypomnieć sobie kiedy pojawił się pierwszy ząbek.

karty do zdjęć

Karty do zdjęć pierwszy rok życia dziecka, są również idealnym prezentem na chrzciny. Niejednokrotnie zachodziliśmy w głowę cóż oryginalnego znaleźć dla nowego dzieciątka znajomych. Pragnęliśmy czegoś nietuzinkowego, co przyniesie uśmiech, ale i będzie praktyczne. Czy może być coś ważniejszego niż wspomnienia? To one kształtują naszą osobowość, to jakimi się stajemy i jaką rzeczywistość kształtujemy.

karty do zdjęć dla niemowlaka

Więcej o kartach do zdjęć znajdziesz również tutaj.