Opublikowano

Po co naklejka dziecko w aucie?

naklejka dziecko w aucie

Również niejednokrotnie zadawałem sobie to pytanie. Po co epatować faktem posiadania na pokładzie dziecka? Czy to w jakiś sposób wpłynie na styl jazdy, na to jak inni użytkownicy drogi będą się w stosunku do nas zachowywać? Zagłębiając się w temat doszedłem do kilku konstruktywnych wniosków, które pragnę Wam przedstawić. Naklejka dziecko w aucie ma sens.

PO PIERWSZE DUMA

Argumentu tego nie zrozumieją osoby, które dzieci nie posiadają. Sam od niedawna jestem szczęśliwym współlokatorem mikro człowieka, który przewraca świat do góry nogami. Zmienia również sposób myślenia, podejście do świata i otaczającej rzeczywistości. Zmusza do wielu wyrzeczeń ale i napawa dumą. Każde stwierdzenie sąsiadki – wykapany tatuś – sprawia, że serce rośnie, a życie nabiera sensu. Tak, stworzyłem małego potwora, kogoś kto może w przyszłości zmieni świat! Może wymyśli lek na raka, albo zdobędzie mistrzostwo świata w puszczaniu baniek mydlanych. Rozpierająca duma jest pierwszym czynnikiem ZA, w rozważaniach nad sensem istnienia bytu pod tytułem naklejka dziecko w aucie.

BEZPIECZEŃSTWO

Jak wspomniałem wcześniej, samo zaistnienie na samochodzie naklejki nie wpłynie na sposób jazdy nasz i innych kierowców. Odpowiedzialny rodzic powinien, do granic możliwości, starać się aby funkcjonowanie potomka było bezpieczne. Musimy brać pod uwagę różne scenariusze, a pojawienie się wypadku jest jednym z nich. W momencie poważnej kolizji, informacja o możliwości występowania w aucie dziecka, wpływa znacząco na osoby udzielające pomocy. Ratownicy skupią się na dziecku, jego odnalezieniu i czynnościach, które mogą wpłynąć na jego życie. Rzecz jasna w ferworze pomocy osoby ratujące mogą naklejki nie zauważyć. Lepiej jednak dmuchać na zimne 🙂

ESTETYKA

To argument bardzo subiektywny. Pojęcie estetyki jest bowiem rozumiane na różne sposoby. Udekorowanie auta wspomnianą naklejką dla jednych będzie doskonałym sposobem na uzewnętrznienie drzemiącego w nich artysty, dla innych z kolei niepotrzebnym dodatkiem. Nie ulega jednak wątpliwości, że naklejka dziecko w aucie od Mellandi jest elegancka i estetyczna 🙂 Może zamaskować niedoskonałości karoserii, wywołać uśmiech przechodniów i być częścią naszych podróży.

Mam nadzieję, że udało mi się w kilku zdaniach podsumować temat. Do boju, do oklejania…