Opublikowano

PERSONALIZOWANE KUBKI – idealny pomysł na prezent dla każdego

Personalizowane kubki

Poszukiwanie idealnego prezentu dla najbliższych nie jest rzeczą łatwą. Co roku zmagamy się z tym sięgając do najgłębszych pokładów naszej kreatywności. Tacie zawsze można kupić piwko, mamie winko czy czekoladki, ale to przecież takie oklepane.

Wychodzę z założenia, że najlepszy prezent to taki, którego osoba obdarowywana się nie spodziewa. To coś co wywołuje emocje i cieszy jeszcze wiele dni, tygodni czy lat. Coś nietuzinkowego, wywołującego łezkę wzruszenia i budującego wspomnienia. Idealny w tej sytuacji wydaje się zatem na przykład kubek z własnym zdjęciem.

Zaprojektuj swój kubek

Z przyjemnością chcielibyśmy Cię poinformować, że udało się. Idealny prezent jest w zasięgu ręki, teraz tylko kilka kroków i znajdzie się w Twoich rękach. Jak doskonale wiesz pić trzeba. Odwodnienie jest przyczyną złego samopoczucia i może prowadzić do wyniszczenia organizmu. Pić możemy wiele rzeczy od wody przez herbatki smakowe, aż po wykwintne alkohole. Personalizowane kubki znajdą zastosowanie przy każdym z wymienionych trunków.

Jest cały wachlarz możliwości. Możesz skorzystać z gotowych wzorów, bez wysiłku i trochę na łatwiznę. Możesz też wybrać z palety wzorów i przesłać do nas zdjęcie i tekst – nieco więcej wysiłku, a i satysfakcja większa. No i gwóźdź programu – stwórz swój kubek. Powiesz pewnie – ale jak? nie umiem projektować, nie znam się, zarobiona jestem, daj spokój.

Usiądź, wyluzuj się i posłuchaj. Uwaga! Na naszej stronie znajduje się narzędzie do tworzenia magii, swoisty kamień milowy kreacji upominkowej – kreator do samodzielnego projektowania nadruku. Wiem, wbija w fotel na samą myśl, a ciarki są niemal takie same jak na koncercie Celine Dion. To Twoja kreatywność i moment poświęcony na kilka kliknięć myszką, sprawią, że zmaterializuje się to co sobie wyobrazisz. Od projektu po personalizowane kubki.

A teraz uważaj, nie tylko będziesz w posiadaniu oryginalnego prezentu, ale i Twoje ego poszybuje, bo w końcu teraz jesteś profesjonalnym grafikiem kubkowym. Prawda, że fajnie?

Nie możemy się już doczekać by wykonać dla Ciebie to dzieło sztuki. Personalizowane kubki dla przyjaciółki, babci czy taty. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia.

Do pracy 🙂